Apie mybabybox.lt

Kūdikio gimimas yra mažas stebuklas tiek Jūsų šeimai, tiek mybabybox.lt. Todėl kiekvienas kūdikis nusipelno su meile paruoštos, ypatingos dovanos, kuri jam padėtų žengti pirmuosius žingsnius gyvenimo keliu.

Pasitikėkite mybabybox.lt – tegul tai būna mums malonus rūpestis, o Jums tik liks išsirinkti išskirtinę dovaną savo ar Jūsų artimų žmonių šeimai svarbių švenčių proga. Mybabybox.lt dovanos yra skirtos Jūsų vaikams, taip pat mamoms ir tėčiams. Todėl visos dovanų dėžutės paruoštos įdedant dalelę savo širdies ir jomis siekiame suteikti Jums tik geras emocijas.

Esame įsitikinę, kad Jūs, kaip ir mes, vertinate kokybę bei natūralumą. Jums svarbūs ekologiški produktai. Mes nenorime skriausti ir žaloti savo bei kitų organizmo, supančios aplinkos toksiškais dažais, dažytu plastiku, kadangi joje auga ir mūsų vaikai. Todėl dauguma mybabybox.lt prekių – kūdikių drabužiai, natūrali kosmetika, čiulptukai – ekologiški bei draugiški aplinkai. Dovanėlėms gaminti naudojamos jau nuo seno žinomos mums, lietuviams, medžiagos – tai natūralūs lininiai audiniai, Lietuvoje užaugintų grikių lukštai, lietuviškas gintaras, mediena. Mūsų prekės – dovanos yra įpakuotos natūralios spalvos gofrokartono dėžutėse, kuris yra perdirbamas, nekenksmingas aplinkai, o jo gamybai naudojamos antrinės žaliavos.

Mūsų įmonėje gaminamos bei parduodamos prekės padeda vaikams ir jų artimiesiems rūpintis sveikata, tenkinti būtiniausius poreikius, gerinti gyvenimo kokybę. Vienetiniais rankų darbo žaislais džiaugsis kiekvienas kūdikis:).

Užtikriname, kad mybabybox.lt griežtai saugo klientų pateiktus duomenis, o Jūsų pateikta asmeninė informacija yra konfidenciali.
Garantuojame, kad mūsų rūpestingai supakuota, papuošta miela ir naudinga dovana, nudžiugins Jus ir Jūsų artimuosius! To mes trokštame labiausiai:).

Su meile,

mybabybox.lt