Kodėl reikia išsamios informacijos mano pirkėjo profilyje?

Kiekvienas mūsų klientas yra unikalus – todėl norėdami gauti suasmenintą dovaną (su kūdikio gimimo data, laišką, adresuotą mamai ir kūdikiui), prašome Jūsų pateikti papildomos informacijos savo pirkėjo profilyje.

Kaip aš sužinosiu, kad siuntinys man jau išsiųstas?

Suformuotą sąskaitą bei patvirtinimą, kad siuntinys yra išsiųstas, Jūs gausite į savo elektroninį paštą. Taip pat, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto prekių pristatymo būdo (paštu, per siuntų terminalą, per kurjerių tarnybą), dar būsite papildomai informuotas apie siuntinį, adresuotą Jums.

Mybabybox.lt užsakiau savo artimam žmogui. Kokiu būdu jį pasieks dovana?

Pildant informaciją pirkėjo profilyje, būtina nurodyti dovanos gavėjo adresą. Galimi mybabybox.lt dovanų dėžučių pristatymo būdai: paštu, per siuntų terminalą, per kurjerių tarnybą.

Ar reikės papildomai mokėti už dėžutės siuntimą?

Taip, Jums priimtinus siuntimo paslaugų įkainius klientas gali rinktis pats.

Ar galiu įsigyti mybabybox.lt dovanų kuponą?

Ne. Šiuo metu tokia paslauga dar neteikiama.

Aš negavau savo mybabybox.lt. Ką man daryti?

Dažniausiai siuntiniai adresatą pasiekia per 5 darbo dienas. Jei negavote siuntinio per 7 darbo dienas, nedelsiant kreipkitės į mus el. paštu [email protected] arba skambinkite tel. 8652 67777. Mes su malonumu padėsime rasti Jūsų siuntinį

Ar mybabybox.lt dovanos siunčiamos į Kuršių Neriją?

Taip, dėl prekių pristatymo į Kuršių Neriją prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Ar galiu pati suformuoti savo mybabybox.lt dovanų dėžutę?

Taip, parašykite mums savo pageidavimus elektroniniu paštu [email protected]. Mielai padėsime sukurti jūsų norimą dovanų dėžutę. 

Kodėl verta pirkti mybabybox.lt?

Mes padėsime Jums sumažinti rūpesčius, ieškant dovanos. Siūlome paprastą, patogų, išskirtinį prekių-dovanų pateikimo būdą stilingose dėžutėse kiekvienam klientui, ieškančiam dovanos savo kūdikiui, ar jam artimų žmonių šeimai įvairiomis progomis. Pirkėjui suteikiama galimybė patogiai ir greitai įsigyti unikalų, suasmenintą, draugišką aplinkai ar ekologišką dovanų rinkinį.

Ar perku kokybiškus produktus?

Mums yra svarbu, kad klientas gautų tik aukščiausios kokybės, saugią, draugišką aplinkai prekę. Todėl užtikriname, kad ekologiškos prekės, skirtos kūdikiams turi kokybę patvirtinančius sertifikatus.

Kur kreiptis, jei aš turiu klausimų, reikia pagalbos?

Visada laukiame Jūsų klausimų el. paštu [email protected] arba tel. 865267777.

9 + 6 =